Vyberte stránku
 

Prodejna jd WOMAN

,, Jsem dáma – žena, proto nakupuji v JD Woman..“ Přijďte i vy!

 

O nás

Sortiment, který nabízíme, je určen pro ženy každého věku, které mají rády elegantní a pohodlný styl oblékání a přitom drží krok s módou. Na prodejně vám nabízíme oděvy ve velikostech 36-50. Jsme schopni také reagovat na vaše specifické požadavky a zajistit vám sortiment dle vašeho přání v krátkém čase. Zprostředkujeme vám úpravu zakoupených oděvů na vaši míru.

V případě, že si výběrem zbožím nebudete jista, zboží vám odložíme a necháme vám čas na rozmyšlenou. Pokud vám nevyhovuje naše otvírací doba, domluvíme si s vámi jiný termín, zkontaktujte nás. Totéž udělejte v případě, že máte zdravotní handicap, rádi přijedeme s požadovaným zbožím k vám domů. Pokud si zboží od nás vyberete prostřednictvím facebookové stránky jd WOMAN, rádi vám zboží zašleme i poštou po předběžné domluvě a platbě na náš účet.

V naší prodejně nabízíme veškerý sortiment dámského oblečení. Zboží vybíráme od zkušených a zavedených dodavatelů. Preferujeme především české a slovenské značky, které nabízí vysoce kvalitní výrobky. Ale jsou zastoupeny také italské, německé, francouzské a polské značky s dlouhou tradicí, máme zboží z Nizozemí, Dánska, Portugalska, Velké Británie, Řecko, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Francie a další (viz rubrika Naše značky).

Kromě oděvů zde najdete množství doplňků jako jsou šátky, šály, čepice, kšiltovky, rukavice, klobouky, parea, plážová móda… Nechybí ani bižuterie, doplňky a šperky, které stylově doladí vaše oblečení. A velkým šperkem jsou také sady pohárů a sklenic s ručně lepenými kamínky Swarovski pro slavnostní účely. 

Druhým hlavním sortimentem je galanterní zboží. Nádherné kolekce kabelek, pásků a peněženek, obuvi a doplňků ke kabelkám jako jsou klíčenky, háčky na kabelky… Jsou vyrobeny jak z kůže, tak z umělých materiálů a látek. Odpovídají vždy posledním módním trendům a stylům oblékání.

Pokud potřebujete dárek a nevyberete si z našeho sortimentu hned, využijte našich dárkových poukazů. Finanční částka je na vás, poukazy nejsou cenově limitovány, můžete darovat pouhých 50 Kč nebo hned několik tisíc. Využijte poukazy také pro vaši firmu, kde jimi můžete odměnit své zaměstnance, kolegy či nadřízené. Jsme nakloněni jakékoliv domluvě a rádi vám vyjdeme vstříc.

V naší prodejně probíhají také pravidelně jednou za měsíc “Proměny”. Den, kdy se žena nechá hýčkat našim týmem odborníků na krásu a v závěru proměny obdrží 20 nádherných fotografií. Proměnu můžete věnovat také jako dárek svojí mamince, sestře, kamarádce, kolegyni nebo dát jako odměnu svým zaměstnancům. Cena voucheru na Proměnu je 2500 Kč.

Aby byl výběr zboží pro vás co nejpříjemnější, nabízíme posezení u kvalitní kávy. Pro případ, že vás doprovází i partner, odměníme jej za trpělivé čekání kávičkou a skleničkou kvalitní whisky nebo vína. Tak si můžete v klidu rozmyslet vaši koupi a strávit tak příjemnou chvilku oddychu při nakupování.

Naše prodejna je v létě příjemně klimatizovaná a kabinky jsou dostatečně velké. Věříme, že se v naší prodejně budete cítit dobře a s výběrem zboží i obsluhou budete spokojeni. Za váš nákup vás odměníme dárečkem či slevou. Pro naše pravidelné zákaznice máme připravenou VIP zákaznickou kartu, kterou získáte po prvním nákupu, a již nastálo budete nakupovat se slevou 5 % z ceny zboží. Pokud jste nákupní maniačka jako mnohé z nás a předložíte paragony za nákupy u nás ve výší 100 tis. korun za jeden kalendářní rok, získáte tak natrvalo zlatou VIP kartu a tím slevu ve výši 10 % na veškerý sortiment. A to se jistě vyplatí.

Čas od času pořádá prodejna i módní přehlídky nebo se prezentuje na různých akcích.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Jana Výletová
jd WOMAN

Jana Výletová

Jana Výletová

Majitelka obchodu

Jana Konečková

Jana Konečková

Prodejní asistentka

Jitka Hodesová

Jitka Hodesová

Asistentka prodeje